Sloni na Lipně

Pátek v Černé v Pošumaví patřil živým slonům !

Na páteční den připravila společnost LIPNO NATURE všem návštěvníkům lipenska pěkný program. U příležitosti otevření nové pobočky společnosti LIPNO NATURE a NEMOVITOSTI LIPNO.CZ uspořádala na břehu lipenského jezera původně malou oslavu, na kterou se sešlo více než 500 lidí. Největším lákadlem byla návštěva živých slonů.

 S příjezdem slonů se sice vyskytly drobné komplikace spojené s vysokými teplotami , ale vše dobře dopadlo a myslíme, že se akce nakonec vydařila. Čekání na příjezd slonů organizátoři všem zpříjemnili barmanskou show Davida Neumanna – mistra ČR a vicemistra Evropy ve FLAIR BARTENDINGU, který míchal drinky pro všechny zúčastněné zdarma, a hostesky roznášeli osvěžující ovoce. Všichni si mohli prohlédnout projekty nové výstavby i revitalizace starších staveb, které společnost připravuje.

Děkujeme všem, že s námi přišli pobýt. Zvlášť bychom rádi poděkovali paní starostce Ireně Pekárkové a obci Černá v Pošumaví za to, že nám ochotně a bezplatně propůjčili pozemek, na kterém měli sloni výběh ! Nyní můžete všichni tipovat, jaký živý program pro Vás připravujeme na příště …